درباره چسب پلی اورتان و کاربرد آن بیشتر بدانید

در این مقاله میخواهیم در مورد چسب پلی اورتان ، کاربرد چسب پلی اورتان و مزایا و معایب این نوع چسب توضیحاتی را بدهیم.اگر به این موضوع علاقمند هستید، تا پایان همراه ما باشید.

چسب های پلی اورتان پیوند بسیار قوی ایجاد می کنند.چسب های پلی اورتان را می توان با توجه به نیازهای یک صنعت خاص تنظیم کرد.صنعت خودرو به طور معمول از چسب های پلی اورتان برای فضای داخلی وسایل نقلیه و اتصال شیشه جلو اتومبیل استفاده می کند.تراشه های چوب یا خاک اره را می توان با چسب های پلی اورتان مخلوط کرد تا به فیبر تبدیل شود. کمربندهای نوار نقاله با کمک چسب های پلی اورتان بسته می شوند.

چسب های پلی اورتان بسیار انعطاف پذیر و بادوام هستند و مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند.آنها از نظر مقاومت در برابر گرما و مواد شیمیایی و همچنین میزان انعطاف پذیری ، متفاوت هستند.می توان از آنها برای آب بندی مخازن سوخت استفاده کرد ، چراکه در اثر طولانی بودن درجه حرارت زیاد آسیب نمی بینند.این نوع چسب پلی اورتان مقاوم در برابر شعله است.

کاربرد چسب پلی اورتان

چسب های پلی اورتان مانند چسب سیلیکونی اصفهان ، به طور فزاینده ای در صنعت ساخت خانه مورد استفاده قرار می گیرند.این به این دلیل است که این چسب ها قادر به پیوند بسیاری از بسترها از جمله شیشه ، پلاستیک ، چوب و بتن هستند.

مزایای استفاده از چسب پلی اورتان

چسب های پلی اورتان طیف وسیعی از مزایا را دارند که شامل موارد زیر است:

  • تطبیق پذیری عالی
  • برای بسترهای حساس بسیار مناسب است.
  • در برابر گرما ، آب و مواد شیمیایی مقاوم است.
  • استفاده از آن آسان است(چسب پلی اورتان را می توان با اسلحه چسب ، اسلحه اسپری ، غلتک یا برس روی بستر اعمال کرد)
  • نیازی به اختلاط ندارد.

مزایای استفاده از چسب پلی اورتان

مضرات چسب پلی اورتان

چسب پلی اورتان یک چسب همه جانبه عالی است که در طیف گسترده ای از کاربردها قابل استفاده است.با این حال ، برخی از حالات وجود دارد که یک چسب جایگزین ، شاید بهتر باشد.

  • چسب های پلی اورتان به اندازه یک چسب اپوکسی روی فلز قوی نیستند.
  • ماندگاری محدود – چسب های پلی یورتان معمولاً بین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارند.

در مجموعه فروشگاه چسب اصفهان ، طیف گسترده ای از چسب پلی اورتان با توجه به نیازهای تجاری شما با قیمت های بسیار رقابتی موجود است.برای خرید چسب پلی اورتان و دیگر انواع چسب مانند چسب کاشی اصفهان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

adminseoten
ارسال دیدگاه