چگونه چسب های صنعتی را از روی پوست جدا کنیم

چسب های صنعتی اصفهان برای اتصال سریع مواد سنگین مانند کاشی یا تخته های چوبی بسیار سریع ساخته شده اند ، بنابراین از بین بردن آن هنگام قرار گرفتن روی پوست شما به چند مرحله دقیق احتیاج دارد. این امر به ویژه در مورد چسب های خشک سریع فوق العاده که از ترکیبات پلی اورتان ساخته می شوند صادق است. از بین بردن آنها با موفقیت به سادگی عمل می کند به سرعت و با استفاده از مواد تمیز کننده مناسب. قبل از تلاش برای از بین بردن آنها ، همیشه دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی مربوط به این نوع چسب ها را بخوانید.
مرحله 1 – ناحیه پوست را بشویید

بسته به استحکام مواد شیمیایی چسب ، توصیه می شود در صورت امکان در این فرآیند از دستکشهای محافظ استفاده کنید. هرگونه گرد و غبار ، گرد و غبار یا بقایایی که ممکن است به چسب خشک شده روی پوست چسبیده باشد را به آرامی بشویید. با یک دستمال یا حوله تمیز به دقت خشک کنید. سعی نکنید که چسب خورده شده را فقط با صابون و آب پاک کنید. انجام این کار مؤثر نیست و ممکن است با مالیدن خیلی از لایه ها به پوست شما آسیب برساند.
مرحله 2 – چسب را شل کنید

از مقدار کمی ژله نفتی ، روغن معدنی یا حتی روغن پخت و پز برای چسباندن بخشی از چسب خشک استفاده کنید. اگر می خواهید آن را از دو انگشت چسبیده در کنار هم جدا کنید ، این یک مرحله مهم است. روغن ها را تا زمانی که چسب شروع به شل شدن کند ، مالش دهید. بسته به ضخامت چسب گیر شده ، این مرحله ممکن است مدتی طول بکشد باید تحمل کنید.
مرحله 3 – از صابون گدازه استفاده کنید

چگونه چسب های صنعتی را از روی پوست جدا کنیم
مارک های مختلف صابون گدازه در فروشگاه های سخت افزار و حتی برخی از فروشگاه های مواد غذایی فروخته می شوند. برخلاف صابون معمولی ، آن را با سنگ فرش خاکی درست می کنید. Pumice در واقع یک محصول فرعی از مواد آتشفشانی است ، از این رو نام آن است. این ماده رنده دار برای شستشو و تمیز کردن تار ، چسب صنعتی ، روغن موتور و سایر مواد از پوست ساخته شده است. نشان داده شده است که بدون آسیب پوست نیز موثر است. این به دو شکل نوار و مایع موجود است. برخی ادعا می کنند نواری آن مؤثرتر است و برخی دیگر می گویند هنگام برداشتن چسب هیچ تفاوتی بین نوار و مایع وجود ندارد.
پس از حداقل چند دقیقه شستشو ، صابون گدازه باید باعث شود چسب خشک شده صنعتی از پوست شما بلند شود. این فرایند بسته به ضخامت چسب و اندازه منطقه آسیب دیده می تواند مدتی طول بکشد. تا زمانی که کاملاً بلند نشود ، از تمیز کاری خودداری کنید.
مرحله 4 – حذف اثر چسب

چگونه چسب های صنعتی را از روی پوست جدا کنیم
هنگامی که چسب صنعتی خشک شده از پوست شما خارج شد ، صابون گدازه را بشویید و محل آن را به آرامی با صابون و آب مرتب بشویید. به دنبال هر گونه باقی مانده گیر شده باشید و با تکرار مراحل فوق با روغن اول و سپس صابون گدازه این کار را انجام دهید . صابون گدازه را تمیز کرده و بعد از اتمام تمام چسب ها کاملاً خشک کنید.
اگر چسب صنعتی مبتنی بر گرما به پوست شما چسبیده است ، احتمال تحریک ، خارش یا حتی سوختگی وجود دارد. در بیشتر اوقات ، این امر را می توان با استفاده از پماد بدون نسخه ، از آن مراقبت کرد. اما اگر هر نوع سوختگی جدی تر از درجه یک جزئی را تجربه کردید ، در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. سوختگی های شیمیایی ناشی از این نوع چسب های صنعتی دارای تاول هایی هستند و می توانند به راحتی آلوده شوند.

adminseoten
ارسال دیدگاه