بهترین برند های چسب در ایران

بهترین برند های چسب در ایران

بهترین برند های چسب در ایران

چسب ها جز مواردی هستند که قطعا همه ما از آن ها استفاده کرده ایم. همان طور که می دانید تنوع چسب ها بسیار بالا می باشد که با برند های مختلفی تولید می شوند. شما به صورت روزانه و یا در مدت زمان طولانی، در مصرف های خانگی و یا صنعتی و عمومی، برای شغل مورد نظرتان و مدرسه و خانه از انواع مختلف چسب ها استفاده نموده اید و به هنگام خرید و استفاده هم به نیازتان هم به کیفیت و قیمت محصول توجه می کنید بنابراین اهمیت دارد چسبی را انتخاب کنید که متناسب با خواسته شما باشد تا بهترین کارایی را داشته و نیازتان را رفع کند.

درمیان انواع چسب ها، چسب های 123 و آکواریوم بیشترین کاربرد را دارند و  چسب های کاغذی، حرارتی، قطره ای، سنگ، آهن، همه کاره، نواری و… در درجه بعدی قرار می گیرند. برند های مختلفی در زمینه تولید انواع چسب صنعتی و عمومی در ایران مشغول به فعالیت هستند که در ادامه به معرفی بهترین های آن در بازار ایران می پردازیم.

بهترین برند های چسب در ایران

بهترین برند های چسب درایران

برند رازی

همه راضی از چسب رازی، در ذهن همه ما ماندگار و هک شده است. چسب رازی فعالیت تولید خود را از سال 1359 شروع کرد و یکی از معتبرترین برندهای فعال در زمینه تولید چسب به شمار می رود. برند رازی چسب های مختلفی را تولید می کند که از انواع آن می توان از چسب های قطره ای، همه کاره، فوری، 123، نواری شفاف، نواری قهوه ای، دوقلو و… نام برد. چسب های تولید این برند دارای ویژگی هایی چون کیفیت بالا، قیمت مناسب، ماندگاری طولانی می باشد.

برند غفاری

خیالتان چسب که چسب غفاری، محصول با کیفیتی را به شما ارائه می دهد. شرکت غفاری فعالیت خود را از سال 1343 با تلاش های مهندس غفاری آغاز نمود. این شرکت مشغول به تولید انواع چسب های صنعتی، عمومی، ساختمانی با کیفیت بالا می باشد.

محصولات تولید شده توسط این شرکت با مشابه خارجی آن رقابت می کند و مطابق با استانداردهای جهانی است. از جمله چسب های تولیدی در این شرکت می توان از چسب های دوقلو، آکواریوم، زه، واشرساز، سیلیکونی، قطره ای ، 123، کاشی، سنگ و… نام برد. از جمله ویژگی هایی که باعث شده این چسب با نمونه های خارجی مشابه خود رقابت کند کیفیت و قیمت مناسب آن است که باعث محبوب شدن این برند در بین مصرف کنندگان شده است.

برند جلاسنج

جلاسنج با کیفیت و مقرون به صرفه

برند جلاسنج از سال 1351 فعالیت تولیدی خود را با براق کننده فلزات آغاز نمود و همان زمان پس از تولید بسیار از آن استقبال شد و به خاطر تولید همین محصول براق کننده، با نام جلاسنج شناخته شد و از همان زمان با گذر زمان و کم کم شروع به تولید انواع چسب های خانگی و صنعتی و پولیش اتومبیل و… نمود و با گذشت زمان توانست جایگاه خوبی را در بین تولید کنندگان داخلی و خارجی از آن خود کند.

برند کاسپین (دقیق شیمی)

برند کاسپین از زیر مجموعه شرکت دقیق شیمی محسوب می شود که از سال 1377 فعالیت تولید چسب خود را آغاز نمود. این برند با کمک تجربیات فومن شیمی، طبق استانداردهای جهانی، خط تولید خود را آغاز نمود. یکی از ویژگی هایی که برند کاسپین با استفاده از آن توانسته با برند های دیگر رقابت کند وجود نیروهای متخصص و آزمایشگاه های پیشرفته آن می باشد و همچنین مواد با کیفیت و مرغوب است که آن را از کشورهایی چون آلمان، آمریکا، کره جنوبی و… وارد می کند.

برند دلتا

دلتا تجربه ای کهن، اندیشه ای نو

شرکت ممتاز بل گستر (چسب دلتا) فعالیت خود را در سال 1380 آغاز نمود. این برند در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته و به نیاز مصرف کنندگان در زمینه تولید چسب توجه دارد و همین باعث شده برند قابل اطمینانی در بین مردم شناخته شود. برند دلتا در زمینه تولید انواع چسب ساختمانی، صنعتی و عمومی فعالیت دارد.

برند مشهد (سامد)

مشهد، اتصال ناگسستنی در صنایع ایران

شرکت سامد فعالیت خود را در سال 1356 آغاز نمود. سامد را با نام چسب مشهد می شناسند و یکی از برند های ایرانیست که در زمینه تولید انواع چسب های پایه آبی، حلالی، رزین های صنعتی فعالیت دارد و تولیدات آن مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.

برند شمال (تولید کننده برتر چسب حرارتی)

کیفیت برتر، نشان برتر با چسب شمال 

برند شمال فعالیت تولیدی خود را از سال 1361 آغاز نمود. زمان زیادی طول نکشید که تولید کننده ای نمونه در زمینه چسب و رزین شناخته شد و با برند های خارجی رقابت می کند. اولین تولیداتی که این شرکت به آن پرداخت چسب چوب و صحافی بود و در سال 1365 به تولید چسب حرارتی پرداخت و از سال 1371 به تولید رزین های امولسیون پرداخت.

سخن پایانی

با توجه توضیحات و معرفی برند هایی که داشتیم و تولیداتی که این شرکت ها دارند، با توجه به نیازتان و تحقیق و انتخاب بجا و درست می توانید بهترین چسب ها را برای مصارف مورد نیازتان انتخاب کنید که هم با کیفیت باشند و مقرون به صرفه و هم با دوام بالا. فروشگاه ابزار چسب بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه انواع چسب های صنعتی، عمومی،خانگی و…  از برند های مختلف را دارد و با مشاوره در خرید محصولات به شما کمک می کند که با اطمینان، چسب مورد نیاز خود را خریداری نموده و بیشترین رضایت را کسب کنید. جهت خرید انواع چسب های صنعتی و عمومی از برندهای موجود در بازار، با فروشگاه ابزار چسب آپادانا در ارتباط باشید.

 

adminseoten
ارسال دیدگاه